Segédmunkás (Vagyonkezelési Osztály)

Közzététel: 2023-05-24 Jelentkezési határidő: 2024-04-05 Szolgálati hely:
Álláshirdetés a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Központ Vagyonkezelési Osztály segédmunkás munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás:

munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény alapján.

Foglalkoztatási jogviszony időtartama:

határozatlan

Foglalkoztatás jellege:

teljes munkaidő (hivatali munkarendben)

A munkavégzés helye:

Budapest XIV. kerület

A munkabéren felül minden munkavállaló évi bruttó 200 000.- Ft béren kívüli cafetéria juttatásban részesül.

Ellátandó feladatok:

  • Irodaházhoz tartozó kültéri területek és az objektum épületei előtti utcai járda takarítása, csúszás mentesítése, falevél összegyűjtése, parkosított területen növények, fák, bokrok gondozása.
  • Az épülethez tartozó zöldterület fűnyírási feladatai.
  • Gondoskodik a munkavégzéshez biztosított eszközök és anyagok rendeltetésszerű felhasználásáról és karbantartásáról. A raktárból felvett anyagok, gépek, eszközök, felszerelések szabályszerű kezeléséről.
  • Irodaház rendezvényeinek előkészítése, bútorzattal történő berendezése.
  • Épületen belüli különböző anyagmozgatási és pakolási feladatok.
  • A munkavégzés során észlelt műszaki hibákat, a rendeltetéstől eltérő használatot, a tapasztalt rendellenességeket vagy hiányokat jelezni az objektum gondnokának.

A jelentkezés feltétele:

  • magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet;
  • alapfokú végzettség;
  • egészségi alkalmassági vizsgálaton való részvétel és alkalmas minősítés;
  • csapatmunka, megbízhatóság, terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség, jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés.

A felvétel elbírálásánál előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány;

A jelentkezés részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • végzettséget igazoló bizonyítvány másolata;
  • részletes (lehetőség szerint fényképes) szakmai önéletrajz;
  • nyilatkozat arról, hogy a jelentkező által benyújtott anyagban szereplő adatokat a felvételi eljárásban részt vevők megismerhetik;
  • nyilatkozat arról, hogy az anyagában foglalt személyes adatainak a felvételi eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez a jelentkező hozzájárul.

A jelentkezés benyújtásának határideje: 2024. április 5.

A jelentkezés benyújtásának módja:

Elektronikus úton trx.intlbaxrmryrf@xngirq.tbi.uh e-mail címen keresztül.

A jelentkezés elbírálásának módja, rendje:

Az előszűrés az önéletrajzok alapján történik. A kiválasztott jelentkezők személyes meghallgatáson vesznek részt. A felvétellel kapcsolatos döntésről a jelentkezők elektronikus úton kerülnek kiértesítésre.

Széchenyi 2020 Kohéziós Alap